У Рівному лабораторія медзакладу отримала статус безпечної для пацієнтів

У Рівному лабораторія медзакладу отримала статус безпечної для пацієнтів

В ембріологічній лабораторії обласного Центру репродуктивного здоров’я центру головний лікар закладу Роман Шустик отримав сертифікат який підтверджує високий статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта".

— Дуже вдячний головній медичній сестрі Рівненського діагностичного центру Ірині Саванчук, яка виступила ініціатором участі у цьому проекті, — зауважив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктор Поліщука Роман Шустик. 

За інформацією прес-служби Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука, проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стартував у травні 2012 року за ініціативи  Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК).

За 5 років до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» долучились близько 300 лікувальних установ. Із них статус «чиста лікарня» мають 74 лікарні та близько 800 відділень по Україні.

— Cеред цього переліку є і наш діагностичний центр.  Для ембріологічної лабораторії це дуже важливо, адже тут народжується нове життя і пацієнти повинні бути впевнені у своїй безпеці, — каже Роман Шустик. 

За даними соціального проекту «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта», щонайменше 40% медпрацівників не дезінфікують руки та медичні інструменти перед оглядом пацієнтів, а це підвищує ризик зараження хворих небезпечними інфекціями, як ВІЛ і вірусні гепатити В та С. 

Переглядів: 332
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту