Як офіцери запасу згадують військові хитрощі: на Рівненському полігоні навчатимуться військовослужбовці з усієї України

Як офіцери запасу згадують військові хитрощі: на Рівненському полігоні навчатимуться військовослужбовці з усієї України

На Рівненському полігоні розпочались збори оперативного резерву першої черги. Військовослужбовці запасу прибули на полігон, щоб у складі бригади імені короля Данила впродовж місяця пройти навчання і бойове злагодження. За час зборів планується прийняти понад тисячі чоловік з усіх областей України.

Про це повідомляє начальник прес-служби управління оперативного командування«Захід» Анатолій Прошин. 

— Для їхньої зустрічі на полігоні організовано пункт прийому резервістів, де особовий склад проходить розподіл по підрозділам та отримує все необхідне майно. Слід зауважити, що деякі із військовослужбовців, які прибули на збори, вже проходили військову службу по мобілізації в 24-й бригаді і виконували бойові завдання по захисту суверенітету та незалежності нашої держави на сході України, — розповів полковник Прошин.

null

Як повідомляють у прес-службі ОК «Захід», під час прийому особового складу працюють агітаційні групи різних підрозділів, які пропонують резервістам продовжити службу в «королівській бригаді» на контрактній основі. Деякі резервісти вже виявили бажання і отримали письмові згоди для подальшого оформлення контрактів.

В ОК "Захід" зазначають, що за всіма резервістами, які залучаються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата. Також кожному із них гарантоване безкоштовне медичне забезпечення, державне страхування та забезпечення речовим майном.

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.

Переглядів: 344
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту