Новини Рівного від 11.10.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 11.10.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Про підготовку до зими, грип та продовження режиму роботи закладам громадського харчування — засідання міськвиконкому.

На тему болючу, але актуальну говорили сьогодні медики. Зокрема, увагу зосередили на питаннях хоспісної та паліативної допомоги. 

Європейський ринок може стати для українського виробника реальністю. Для цього потрібно лише навчитися правильно співпрацювати із іноземними замовниками. Таким чином, у Рівному організували спеціальну панельну дискусію для представників місцевого бізнесу, де обговорили можливості, шляхи, інструменти та особливості виходу на ринки ЄС.

Побути представниками країн ЄС на засіданні Ради Європи. Студенти університету водного господарства та природокористування завдяки інформаційній кампанії «Будуємо Європу в Україні» мали можливість спробувати себе у такій ролі. 

У житті рівненського спорту чергова непересічна подія. Наш земляк Павло Демиденко виграв пояс чемпіона ММА. На турнірі у Львові Павло у головному поєдинку переміг румунського бійця Іона Попа.   

Літературний стьоб та плач. Мова тут йде про нове видання знаного у Рівному письменника Юрія Берези. Це тритомник під символічною назвою «Усмішкою витру сльозу». Книжка – це результат п’ятирічної клопіткої праці письменника. 

Переглядів: 477
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту