У Рівному та районах області починають включати опалення

У Рівному та районах області починають включати опалення

На Рівненщині розпочали опалювальний сезон. Спершу тепло включають у дитсадках, школах та медзакладах Рівного та області. 

Сьогодні, 9 жовтня 2017 року, міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження про початок опалювального сезону для дитячих садків, шкіл і медичних установ. Відповідно до цього розпорядження, котельні які обслуговують згадані заклади, будуть запущені уже завтра вранці, тобто 10 жовтня 2017 року, повідомили у Рівненській міській раді.

Крім того, у Вараші тепло подали до усіх шкіл та садочків, а також до 94 % житлових будинків. У Рівненському та Млинівському районах отоплюються 15 дитсадків, 3 школи та 4 лікарні. Про це інформує прес-служба Рівненської ОДА. 

Як повідомили у департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, з понеділка тепло планують включити у Березнівському та Острозькому районі.

Рішення про включення опалення прийняли органи місцевої влади у Дубно та Володимирецькому районі.

Загалом тепло подаватиметься за умови середньодобової температури протягом трьох діб нижче +8 градусів. Проте, у департаменті нагадали, що рішення про початок опалювального сезону ухвалюватимуть місцеві органи влади самостійно – залежно від температурних режимів.

Переглядів: 416
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту