Аграрний конфлікт у Дубенському районі вирішує антирейдерський штаб

Аграрний конфлікт у Дубенському районі вирішує антирейдерський штаб

Під керівництвом голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу.

Під час роботи розглянули звернення жителів двох сіл – Миньківці та Сапанівчик, що у Дубенському районі, повідомили у Рівненській ОДА. 

Паї мешканців цих населених пунктів розміщені на полях, які впродовж 10 років обробляє СВК «Нива». Підприємство справно виплачує орендну плату.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА, на початку року на території цих сіл ТОВ "Юагрія" запропонувало кращі умови оренди землі. Тож деякі селяни розпочали переоформляти договори. Процес затягнувся до посівної. У результаті цього польові масиви були розірвані на ділянки у шаховому порядку.

У вирішення ситуації втрутилася влада. У результаті підприємства усно домовилися про те, що після збирання урожаю на власних паях виплатять орендну плату.

Олексій Муляренко доручив головам РДА вчасно реагувати та інформувати антирейдерський штаб про аграрні конфлікти задля їх оперативного вирішення. За словами керівника області, це вже 4 звернення, яке розглядає та тримає на контролі штаб. За усіма справами правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

Переглядів: 990
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту