На Рівненщині зґвалтували чотирирічну дитину

На Рівненщині зґвалтували чотирирічну дитину

Інколи люди, яких добре знаєш та довіряєш, роблять такі вчинки, яких від них зовсім не очікуєш. За таким сценарієм сталося зґвалтування дитини у селі Ниви-Золочiвськi Демидівського району Рівненської області. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Олександр разом зі своєю 4-річною дочкою Ольгою вирушили у сусіднє село до своєї знайомої, аби допомогти їй по господарству. Проїжджаючи повз хати свого друга, 33-річного Романа, Олександр запропонував йому приєднатися до них. Аби в дорозі не сумувати, чоловіки прикупили оковитої. Однак, приїхавши до жінки, виявилося, що її вдома немає. Доки Олександр її шукав, підігрітий горілкою Роман запропонував малечі піти в сусідній покинутий будинок. Оскільки дівчинка дуже добре знала чоловіка, таке запрошення її не злякало. Коли ж опинилися наодинці, дівчинка почала плакати та кликати на допомогу. Почувши плач доньки Олександр увірвався у будинок та застав ґвалтівника на гарячому. Побачивши батька дівчинки Роман втік. Забравши дитину чоловік негайно відвіз маля до лікарні, де після надання медичної допомоги потерпіла відпущена додому.
     В ході оперативних заходів працівники міліції затримали Романа. Нині він знаходиться в ІТТ Млинівського РВ УМВС України в Рівненській області.

Переглядів: 1377
Коментарі
11:00 10.05.2011
студент
кошмар... як таких земля носить по землі...
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту