Новини Луцька від 22.09.2017 (ВІДЕО)

Новини Луцька від 22.09.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Крім ПТУ на плечі міського бюджету тепер «впадуть» і коледжи, і технікуми. Розповів на засіданні міськвиконкому в.о. міського голови Григорій Пустовіт. Також додав він, що крім пільгового проїзду, міська влада з наступного року буде перекривати і субсидії на житлово-комунальні послуги для населення.

Розміщення тимчасових споруд і зовнішньої реклами розглянули на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому. 

Луцьких підприємців – порахують. Мова йде про славнозвісний Центральний ринок. Нагадаємо, на отсанній сесії депутати Луцькради не продовжили договір оренди облспоживспілці на обслуговування цього ринку. А днями відбулося перше засідання робочої групи з цього питання. 

Черговий захист честі та гідності. У Луцькому міському суді відбулося засідання щодо відшкодування моральної шкоди голові фракції БПП Петру Нестеруку. Нагадаємо, його опонент — голова фракції «Укроп» Ігор Поліщук написав на своїй сторінці у соцмережі пост, у якому звинувачував Нестерука і його фірму у продажі сурогатного алкоголю.

У Луцьку таки перейменують Сквер Героїв Майдану. Сквер на честь Героїв Майдану за будівлею РАЦСу Луцька таки стане парком на честь Героїв Майдану і Небесного Легіону. 

До початку пляжного сезону на Світязі планують облаштувати не тільки громадський пляж, а й зробити біля нього хорошу дорогу. Кошти сільскій раді виділили в рамках митного експерименту. 

Переглядів: 794
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту