Рівненські рятувальники вибороли перемогу на міжнародному турнірі з міні-футболу

Рівненські рятувальники вибороли перемогу на міжнародному турнірі з міні-футболу

У Рівному відбувся ІІ-й міжнародний турнір з міні-футболу «Спорт зближує серця».  Змагання були розділені між 4 дитячими та 6 дорослими командами.

Старшу групу представляли збірні команди рятувальників обласного управління ДСНС «Рівне-112», патрульних поліцейських, просвітницького центру ім. Томаша Сосновського, гуманітарної гімназії, ПАТ "Рівнегаз" та міста Казімєжа Дольного Республіки Польща.

Впродовж групового етапу рятувальники-футболісти продемонстрували високий рівень майстерності, зіграність та жагу до перемоги, завдяки чому переграли всіх своїх суперників. У другій групі найсильнішими стали патрульні поліцейські Рівного. Отже, саме ці команди зійшлися у вирішальному матчі турніру, який завершився з рахунком 3:0 на користь співробітників Служби порятунку.

— Дуже приємно, що наша команда вже вдруге перемагає на цьому турнірі, — поділився враженнями після гри заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Михальчук. – Хоча всі команди були гарно підготовленими й протистояти кожній із них було досить важко, проте завдяки бажанню та набутій на постійних тренуваннях майстерності, нам таки вдалося здобути цей спортивний приз.

До речі, воротар команди рятувальників «Рівне-112» Денис Пашкевич був визнаний найкращим гравцем турніру.

За повідомленням прес-служби ГУ ДСНС України у Рівненській області

Переглядів: 801
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту