700 тисяч з бюджету області розподілять поміж митцями

700 тисяч з бюджету області розподілять поміж митцями

На Рівненщині профінансують мистецькі проекти у сумі майже 700 тисяч гривень з обласного бюджету.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА, близько 100 тисяч гривень витратять на співфінансування другого Рівненського міжнародного кінофестивалю «Країна мрій».

Як повідомляла "Сфера ТВ", захід відбудеться з 26 по 30 вересня 2017 року. Під час кінофестивалю транслюватимуться коротко- та повнометражні фільми різних жанрів. Серед них будуть обрані найкращі.

Ще 100 тисяч гривень з обласного бюджету дадуть дитячому духовному оркестру із селища Смига. На ці кошти планують закупити нові музичні інструменти.

Фінансову підтримку нададуть і проведенню Міжнародного польсько-українського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові мости». Також за бюджетні гроші виготовлять проектну документацію реставрації Луцької Вежі в історико-культурному заповіднику, що в Острозі. Окрім того, профінансують обласні літературні, культурні та мистецькі премії митцям області.

Скільки саме на вказані останні заходи, у повідомленнні РОДА не зазначається. Судячи з поідомлення про загальну витрату у 700 тисяч гривень, на все решта має піти десь близько півмільйона гривень. 

 

Переглядів: 464
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту