+380673870816 +380673870816

Рівнянин виборов «бронзу» чемпіонату Європи з баскетболу

Рівненський баскетболіст Віталій Шорсткий виборов бронзову медаль у конкурсі на влучність на молодіжному U-18 Чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. Про це інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України

У перший день кваліфікації він став найкращим, влучивши 8 разів за 34,38 секунди. У другий день кваліфікації результат Шорсткого також не було покращено.

У конкурсі на влучність одночасно виступають хлопці та дівчата. До фіналу виходять по два від категорії. То ж саме дівчата випередили українця в фіналі. Віталій знову влучив 8 разів, але за 60 секунд. У суперниць – 11 та 9 влучань за 56 секунд.

Нагадаємо, чоловіча та жіноча молодіжні збірні України зупинилися на груповій стадії, посівши в підсумку 10-ті місця.

В складі збірної України з баскетболу 3х3 окрім Віталія Шорсткого був також Іван Миськовець, якого ФІБА визначила однією із ТОП-5 зірок Чемпіонату.