На Рівненщині відзначили 500-річчя Реформації

На Рівненщині відзначили 500-річчя Реформації

До святкування півтисячолітнього ювілею духовного свята долучились представники церков різних конфесій області, влада, науковці та віряни. Місцем проведення урочистостей обрали культурно-археологічний центр «Пересопниця». 

— Цьогоріч весь християнський світ відзначає 500-річчя духовного відродження. Україна не стоїть осторонь. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко. Місцем духовного свята не випадково стала Пересопниця. Саме тут півтисячі років тому було написане відоме на весь світ Пересопницьке Євангеліє, на якому українські Президенти присягають перед народом,— звернувся до присутніх голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Під час урочистостей прозвучала спільна молитва за Україну.

У своїх зверненнях священики різних конфесій були одностайними у тому, що подія 500-літньої давнини має позитивні наслідки в сьогоденні для Церкви, життя християн та духовного зростання України.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 26 серпня 2016 року підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» з метою вияву поваги до ролі протестантських церков і релігійних організацій в українській історії та становленні незалежної держави.

За повідомленням Рівненської ОДА.

Переглядів: 800
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту