+380673870816 +380673870816

Рівненський "Верес" мінімально поступився титулованому "Шахтарю"

Рівненський Народний клуб “Верес” не зміг втримати перевагу у поєдинку проти донецького “Шахтаря”, який відбувся вчора, 27 серпня, у Львові.

Рівняни завдяки удару колишнього динамівця Валерія Федорчука забили першими. Отримавши передачу зі штрафного від Миколи Іщенка Валерій на 2-й хвилині влучно пробив у ближній кут воріт Андрія Пятова.

Після забитого голу «Верес» віддав перевагу гостям, повідомляє інформаційна служба НК «Верес».

Граючи другим номером, рівняни час-почас втікали в контратаки, насамперед, розраховуючи на реактивного Ростислава Волошиновича на лівому фланзі.

«Шахтар» до перерви мав фактично єдиний гострий момент, коли на 12-й хвилині головою пробивав Ферейра. У рівнян непоганий момент на 23-й хвилині мав Михайло Сергійчук, але його удар з лінії штрафного майданчика пройшов біля стійки.

На другий тайм Фонсека випустив замість непомітного Коваленка Тайсона. І тиск «Шахтаря» посилився. Зрівняли рахунок гості на 55-й хвилині, коли після удару Марлоса м’яч, зачепивши Сергія Борзенка, підступно влетів у кут наших воріт.

Суперзарядженим на другий тайм вийшов Михайло Сергійчук. На 60-й хвилині у нього був чудовий момент, але з гострого кута нападник рівнян не влучив.

Після активного початку другого тайму гра дещо затихла. Приємно, що «Верес» не відсиджувався у захисті, а теж йшов вперед великими силами. Як кажуть у таких випадках, ніщо не віщувало біди, але на 88-й хвилині Геннадій Пасіч невдало вибив м`яч, і гірники швидко його повернули Дентіньо, той зміг виграти боротьбу в районі 11-метрової позначки, розвернутися і пробив повз Олександра Бандуру – 1:2.

«Верес» програв. Втім, програв у боротьбі. Програв дуже сильному супернику. І після цієї поразки футболісти з гідністю можуть дивитися в очі тисячам своїх прихильників, які прибули на матч до Львова. Адже програти — це не соромно, соромно навіть не спробувати виграти. «Верес» спробував, — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що навіть попри поразку, вболівальники назвали гру “Вереса” проти значно вищого у класі клубу дуже достойною. Загалом на матчі у Львові було присутньо понад сім тисяч любителів футболу.

Волею долі матч між рівненським «Вересом» та донецьким «Шахтарем» проходив у День Рівного та День Шахтаря. Тож, для одного з клубів після фінального свистка свято мало бути подвійним.