Сьогодні в ОДА обговорять стратегію розвитку зеленого шляху «Медове коло»

Сьогодні в ОДА обговорять стратегію розвитку зеленого шляху «Медове коло»

В Рівненській ОДА сьогодні, 21 серпня, обговорять Стратегію розвитку зеленого шляху «Медове коло». Для цього зустрінуться представники органів влади, науковці, іноземні експерти, лісівники, підприємці та активісти з Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів. Населені пункти саме цих районів охоплює маршрут «Медове коло».

Голова Правління Української асоціації активного та екологічного туризму, експерт з нішевого туризму Сергій Підмогильний презентує свої напрацювання – Стратегію розвитку проекту «Медове коло».

А експерти з Польщі та Білорусі розкажуть про досвід створення маршрутів Greenways (Зелені шляхи) у їхніх країнах. Адже одним із завдань розробки «Медового кола» є його включення до міжнародної мережі Greenways.

Захід відбудеться в понеділок, 21 серпня, об 11 годині (ОДА, каб.601).

Довідково: проект Greenways (Зелені шляхи) передбачає створення багатофункціональних маршрутів активного й екологічного туризму, які є віддаленими від транспортних коридорів та проходять поблизу природних зон, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій.

 

Переглядів: 492
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту