+380673870816 +380673870816

Рівнянин Михайло Романчук виграв "золото" Універсіади і встановив рекорд

На літній Універсіаді, яка стартувала в китайському Тайбеї, український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем, повідомляє офіційний сайт змагань.

Віце-чемпіон світу з плавання рівнянин Михайло Романчук приніс Україні перше "золото" на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань).

Романчук переміг у фіналі, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди вільним стилем.

"Срібло" дісталося британцю Джею Стівену Елліоту (3.48,88), "бронза" - американцю Гранту Шульцу (3.49,03).

Нагадаємо, на чемпіонаті світу з водних видів спорту Михайло Романчук завоював срібло на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Всесвітня літня Універсіада – 2017 триватиме в м. Тайбей (Китай) до 31 серпня.

У складі збірної України в Китаї нині представляють нашу країну рівняни Михайло Романчук, Катерина Климюк, Олена Колісніченко, Роман Гов’ядовський, Антон Котляр.