На Рівненському полігоні поліція випробовувала на міцність відновлену техніку (ВІДЕО)

На Рівненському полігоні поліція випробовувала на міцність відновлену техніку (ВІДЕО)

Відновлену техніку випробували на Рівненському полігоні. Так, поліція під керівництвом головного копа країни Сергія Князєва відремонтувала і перевірила на міцність бойові машини. Згодом, їх відправлять на Схід.

Відновлену на Рівненщині військову техніку використовуватимуть для боротьби з ворогом на Сході. Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв під час випробування трьох відновлених машин на Рівненському військовому полігоні. Він ініціював ремонт занедбаної військової техніки в період, коли очолював поліцію Рівненщини. І завершив роботу нинішній начальник - Валерій Самчук. Техніці, від якої лишилися лише корпуси, поліцейські дали друге життя і зробили три повноцінні бойові машини. Їх випробували на бездоріжжі.

Роботу відновленої техніки особисто проінспектував і Сергій Князєв.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

- Сьогодні дуже злагоджена вся гілка влади Рівненщини. Очолює її пан губернатор - Олексій Муляренко, представники місцевого самоврядування і навіть голова апеляційного суду. Мабуть, в майбутньому, військовий суддя буде.

Також, під керівництвом головного полісмена країни було проведено заняття з вогневої підготовки. Поліцейські, спільно з військовими, демонстрували вправність стрільби з кулемета Калашникова танкового, кулемета Калашникова модернізованого, ручного протитанкового гранатомета РПГ-7 та автомат АК-74. Не відставали у вправності і місцеві чиновники.

Олексій Муляренко, голова РОДА:

- Приємно прийняти такий виклик і спробувати себе. Бо, враховуючи, що в нашій країні є військова агресія, кожен чоловік повинен вміти вправно використовувати зброю, тому танка підбив. Зараз будемо продовжувати стріляти з інших видів озброєння.

Після успішного випробовування військової техніки Голова Національної поліції подякував водіям-механікам, які відновлювали машини і наголосив: «Ця техніка використовуватиметься для боротьби з російською агресією».

Переглядів: 1178
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту