Чи отримуватимуть рівняни допомогу по догляду за дитиною? (ВІДЕО)

Чи отримуватимуть рівняни допомогу по догляду за дитиною? (ВІДЕО)

З 1 серпня допомога по догляду за дитиною до трьох років не виплачується. У Мінсоцполітики пропонують інший вид фінансового заохочення.

Серед новоспечених мам сіється занепокоєння. Оскільки, ширяться чутки, що вони більше не отримуватимуть фінансової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Мова йде про суму у розмірі 130 гривень в місяць. Втім, головний спеціаліст відділу прийому державної допомоги Тетяна Гензерська заспокоює, цей вид допомоги у Мінсоцполітики вирішили замінити іншим.

Тетяна Гензерська, головний спеціаліст відділу прийому державної допомоги:

- Було збільшено розмір допомоги при народженні дитини, вона стала 860 гривень. І сюди включили допомогу по догляду за дитиною до трьох років. Тобто, допомогу при народженні дитини - розбили виплату на три роки і кожний місяць мама отримує по 860 гривень.

Разом з тим, варто наголосити на ще одних не дуже позитивних змінах для новоспечених мам. Оскільки, значно скорочуються виплати, коли народжується друга, третя або більше дітей. Адже, раніше при народженні другої дитини родина отримувала 62 тисячі гривень, то тепер на 21 тисячу менше. При народженні третьої та наступної дитини донедавна сума становила 124 тисячі гривень, то зараз - на 83 тисячі менше. Відповідно до нововведень, існує лише одна фіксована сума для всіх, це, майже, 42 тисячі гривень.

Тетяна Гензерська, головний спеціаліст відділу прийому державної допомоги:

- Перша велика виплата - 10 тисяч 320 гривень. Це незалежно від того, яка по рахунку народилася дитина.

Переглядів: 1323
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту