З рівненським «Санкомом» попрощаються? (ВІДЕО)

З рівненським «Санкомом» попрощаються? (ВІДЕО)

«Земельна» сесія.  У порядку денному Рівнеради близько двохсот питань і всі однотипні: про продаж землі, передачу в оренду, купівлю та інше. Вчергове на засіданні розглянули питання приватизації земельних ділянок у житловому масиві Макарова-Пржевальського.

Знову земля і знову суперечки. А все через приватизацію земельних ділянок у житловому масиві Макарова-Пржевальського. Нагадаємо, раніше міські обранці надали право на приватизацію, але тільки тим мешканцям, у кого будинки добудовані. Нині із таким проханням звернулися ще чотири людини. Проте депутати віддали свої голоси не відразу, а все через пакетне голосування, яке ініціював міський голова.  

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Уявіть собі: є 10 прізвищ, всі однаково побудували собі будинки, і 7 прізвищам голосують передати, а 3 ні. Виникає підозра, що ті 3 зробили щось не так. Якщо даємо, то всім. Бо люди заплатили там великі гроші. Землю, до речі, віддали ще у 2004 році. Що людям зараз цим робити треба? Віддати і хай живуть спокійно.

Врешті, після перерви міські обранці підтримали всі проекти рішень. Що дозволяють приватизувати мешканцям земельні ділянки, на яких побудували будинки. Не менш скандальним було питання щодо припинення Управлінню капітального будівництва оренди земельної ділянки на вулиці Богоявленській.

Олександр Чубай, депутат Рівнеради:

- Якщо, наприклад, зараз певна кількість депутатів каже «Хай платить суборендар», то, фактично, вони хочуть, щоб ОСББ таке, як там є, за житловий будинок мешканці платили в УКБ. Тобто наше рішення таке: що є житловий будинок. Наприклад, півтори тисячі їх, ніхто не платить оренди, а ці хай платять суборенду.

В результаті, договір оренди продовжили.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Якщо він здасть будинок, то йому уже буде до лампочки УКБ. Тоді нам треба терміново відмовлятися від тієї землі, але поки він не здав, хай платить, бо він не завершив благоустрій, там бордюри не виставлені. Тим паче, я тричі посилав до нього Германа, поки не виставить ті чотири бордюри, хай платить 50 тисяч, може, і за наступні 50.

І, ймовірно, із приватним підприємством «Санком-Рівне» попрощаються.  Адже належним чином свою роботу воно не виконує. Мешканці неодноразово скаржилися, що сміттєві баки переповнені, а вивозять відходи коли попало.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Зараз ми хочемо забрати у нього будинки зі сміттєкамерами, де найбільше проблем, і будинки приватного сектора. Це заберемо на КТП і чекаємо  весни. Купить нові машини - залишиться у Рівному, ні – розходимося.

Також розвантажити роботу «Санкому» планують завдяки роботі КТП-1728. Нині у планах закупити для підприємства нові машини та додаткові баки.

Переглядів: 1562
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту