Рівненський «Авангард» ремонтують на папері (ВІДЕО)

В режимі очікування. Мова йде про ремонт стадіону «Авангард», який  переноситься на невизначений термін. Нагадаємо, попередньо на його реконструкцію із міської казни мали виділити 110 мільйонів гривень, а завершити всі роботи планували до 2019 року .

Футбольні матчі, легкоатлетичні змагання не лише місцевого, а й Всеукраїнського та міжнародного рівнів - все це планують проводити на оновленому стадіоні «Авангард». Проте нині робота над його реконструкцією стоїть на місці. На етапі розробки тільки проектна документація.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Перший квартал мав гроші-– розподілили, другий і третій так само. Я не можу почати роботи, бо немає проекту. Ще ж треба тендер оголосити. Багато причин, я так думаю, є. І в проектній документації всіх деталей сказати не можу, ми замовили проект, заплатили кошти, вибрали по тендеру фірму і чекаємо результат.

Якщо зі стадіоном клопотів ще багато і кошти не виділені, то ситуація із квартирами, для дітей-сиріт значно краща. Адже три оселі вже розподілили, на черзі ще одна, проте міські чиновники не можуть знайти людину, яка була перша у черзі на житло.  

Наталія Марщівська, начальник відділу з обліку та розподілу житла:

- Під номером «1» у нас знаходиться людина, яку ми протягом 5-ти років не можемо знайти. Ми з черги не знімаємо всі запити надані, тому ми, відповідно, дали другому, п’ятому і третьому по черговості.

Ще одну квартиру місто придбає для учасника АТО. Також купити нові технічні засоби для запобігання та ліквідації пожеж планують і для сміттєвого полігону. Крім того, на сміттєвий полігон хочуть протягнути водопровід.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Порахували, що возити бочками не вигідно. Намагаємося гасити швидко. Дуже дороге задоволення возити бочкам, тому вирішили протягнути водопровід так, щоб він був стаціонарний і щоб не було проблем, у разі виникнення пожежі відразу локалізуємо її. Це буде дешевше і надійно.

І приємна новина дня рівнян: на День міста краян розважатиме український гурт «ТІК». Виступ якого міській казні обійдеться у 200 тисяч гривень.

Переглядів: 1343
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту