У Рівному в родині АТОвця народилась трійня (ВІДЕО)

У Рівному в родині АТОвця народилась трійня (ВІДЕО)

Потрійне щастя. На Рівненщині у родині АТОвця з Дубенщини народилася трійня. Наразі малюки та їх двадцятирічні батьки Анастасія та Юрій почуваються добре. Більше того, тато вже вирушив у зону АТО продовжувати захищати свою державу.

Анастасія, мама трійні:

- Я була спочатку шокована і медсестра теж. Вона такими очами дивилася, я спочатку подумала, може, там щось погане, чи хороше. Каже мені: «Ти щаслива. В тебе трійня». В мене так руки й опустилися.

Двадцятирічна Анастасія пригадує свою реакцію на звістку про трійню.  Каже, ще більше здивування було у татка. Весь час вагітності він пробув у зоні АТО, згодом приїхав, побачив малечу і знову поїхав. Нині дружина чекає, що його демобілізують як багатодітного батька. А ще мріє про поліпшення житлових умов.

Анастасія, мама трійні:

Зараз в мене нічого немає, ні коляски, нічого. Живемо всі разом, хата невелика, всього дві кімнати, кухня.

Це перша трійня у цьому році, розповідають у Рівненському перинатальному центрі. У подружжя - три дівчинки, назвали Настя, Кіра та Ніка, їх стан стабільний.

Вікторія Єнікеєва, головний лікар Рівненського обласного перинатального центру:

- Перша дівчинка знаходилася у поперечному положенні, мала масу 1 300, друга - 1 800 і третя - 1 360, народилася в ніжному положенні. Вони зараз знаходяться під інтенсивним спостереженням, на допоміжних методах. На сьогоднішній день стабільно.

Та пробудуть малюки з мамою тут недовго. Перинаталньий нині планово закривають на 10-ти денну реконструкцію. То ж частину вагітних  перенаправляють у міський пологовий, а частину, зокрема, і щасливу маму трійні - до обласної лікарні на виходжування.

Переглядів: 1641
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту