Долю нічного бару у Рівному вирішуватиме виконком (ВІДЕО)

Долю нічного бару у Рівному вирішуватиме виконком (ВІДЕО)

Недоспані ночі. А все через шум та гамір під вікнами будинку. Мешканці по вулиці Чорновола, 39 скаржаться на бар «Точка». Зокрема, люди стверджують, що підприємці не дотримуються свого графіку роботи. Після 22-ї заклад продовжує працювати.

Працювати до четвертої ночі. Саме до такої години просять змінити графік роботи бару «Точка», що на вулиці Чорновола, 37.

Ігор Остапенко, начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування:

- З понеділка по четвер з другої години ночі, з п’ятниці по суботу до 4 години ночі. Проведено обстеження. За результатами, його заклад має 80 посадочних місць, задекларований графік роботи на сьогоднішній день із 8 до 22 години.

Проте мешканці прилеглих будинків проти продовження графіку роботи. Позаяк, за їх словами, заклад не дотримується визначеного часу навіть зараз. За їх словами, біля бару постійно голосно лунає музика, крик та їздять автомобілі. 

Андрій Федик, мешканець будинку Чорновола, 39:

- Вікна виходять, буквально, 3-5 метрів. Щоб далеко не ходити. П’ятниця-субота - гамір стояв до пів п’ятої ранку. Машини, євреї стукають. На дурний день таке саме. Я розумію, молодь відпочиває. Їх двоє приходили до мене, вони обіцяли: «ми будемо тихо». Але це не реально.

Натомість, інша сторона стверджує протилежне. 

Олександр Харковський, підприємець:

- Зараз бар працює до 10 години, не порушує графік роботи, але ми не можемо відповідати за людей, які відпочивають під під’їздом за межами нашого закладу. У нас територія огороджена, бар знаходиться у підвальному приміщенні. Ми не один раз намагалися вирішити це питання, людина на контакт не іде.

В результаті, дане питання залишили на довивчення, рішення мають прийняти на наступному виконкомі. Нині заклад залишається працювати за попереднім графіком до 22:00. Залишили на довивчення і питання щодо пабу «Сталева Гора». Нагадаємо, раніше мешканка прилеглого будинку скаржилася на графік роботи закладу. Проте нині жінка ухиляється, аби у її квартирі перевірили заміри шуму. Попередньо, за даними фахівців, будинку та під’їзду не перевищують допустиму норму.

Переглядів: 1170
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту