+380673870816 +380673870816

«Рівнеоблводоканал» спроваджує свою діяльність передовій технології (ВІДЕО)

Інноваційне Рівне. Так, роботу та побут мешканців нашого міста намагаються максимально спростити та покращити. І за допомогою передових технологій. Зокрема, таке підприємство як «Рівнеоблводоканал» вже відійшло від застарілих методів роботи і знімати показники лічильників води вони ходять зі смартфонами.

- Добрий день! Показники лічильників можна у вас зняти?

Саме ось так вже впродовж майже десятка років проходить робочий день контролера «Рівнеоблводоканалу» пані Надії. Показники лічильників води вона традиційно старанно записувала ручкою у спеціальний блокнот. Втім, технології не стоять на місці. І тепер всі дані вона знімає всього у кілька кліків за допомогою смартфону.

- Вводимо, холодна, туалет. Знімаємо показник. 814. «Ок» робимо. І тоді відправляємо. Ці показники відразу йдуть до нас у «Водоканал» обліку води. І на наступний місяць із цими показниками людям приходять рахунки і вони оплачують.

Інновації сприяють прогресу. Таким чином, за допомогою смартфону та спеціально встановленого на ньому додатку, який має назву «Мобільний контролер», ефективність роботи працівників «Рівненоблводоканалу» збільшилася в рази. Якщо раніше один контролер за місяць знімав близько двохсот показників, то на сьогодні мова йде про півтисячі, зазначає заступник директора «Рівнеоблводоканалу» Микола Ткачук.

Микола Ткачук, заступник директора «Рівнеоблводоканалу»:

- Раніше нас ці показники не задовольняли, тобто кількість знятих. Тому що контролер витрачав дуже багато часу для того, щоб зняти цей показник, доставити у нашу абонентську службу і внести його у базу. У нас виникла ця проблема. Нам запропонували рішення, це - програмне забезпечення, яке встановлено на смартфон. І цими смартфонами підприємство забезпечило контролерів.

Таким інноваціям не менше радіють і абоненти, яких обслуговують працівники «Рівнеоблводоканалу». Оскільки, кажуть, не потрібно вже більше передзвонювати, уточнювати показники. Все робиться швидко, якісно і автоматично, і без звичної для всіх паперової тяганини.

Світлана, рівнянка:

- Я лічильники поставила недавно. Мене попередили, що треба буде ходити, давати показники, і що це буде теж морока. Але вийшло так, що до мене приходить людина, дивиться показники. І мені дуже зручно. Я плачу, нікуди не виходячи, навіть по Інтернету можна заплатити. І це дуже зручна справа. Я дуже вдячна таким умовам та змінам.

Окрім того, як зазначає головний метролог «Рівненоблводоканалу» Іван Крук, керівництво підприємства має також можливість контролювати якість та сумлінність виконання роботи своїх працівників. Оскільки, смартфони обладнані джіпіес-трекерами, які, власне, і дають змогу знати, де ж знаходиться контролер і яку кількість помешкань він встиг вже відвідати.

Іван Крук, головний метролог «Рівнеоблводоканалу»:

- Люди скаржаться, що контролер не підходив на дану адресу, хоча було домовлено. Дана програма вже виключає такі речі. Тому що тут ми можемо побачити архів денний, де він перебував і о котрій годині і чи дійсно він знаходився за тими адресами. Тобто ті речі, які були раніше, виключаються на 100 відсотків.

Розробкою цієї унікальної та сучасної програми «Мобільний контролер» для «Рівненоблводоканалу» займалося підприємство «Ель-Рої». Її директор Андрій Петренко розповідає, зробили це за максимально короткий термін. Результат виправдав всі очікування. Програма успішно працює в Рівному вже більше півроку. 

Андрій Петренко, директор ТОВ «Ель-Рої»:

- До нас звернулося керівництво «Водоканалу», щоб ми допомогли в автоматизації процесів їхніх, а саме повірки їхніх лічильників, щоб якось налагодити їхній виробничий процес, щоб це не займало багато часу і було підконтрольне керівництву. Ми сіли із інженерним складом і подумали, як це краще реалізувати і придумали таку програму як «Мобільний контролер».

В Україні ця програма аналогів немає. Таким чином, керівника «Рівнеоблводоканалу» Андрія Карауша можна вважати першопрохідцем у намаганні зробити надання послуг мешканцям нашого міста сучасним та прогресивним.

Схожі статті