НАБУ запрошує до співпраці рівненську громадськість (ВІДЕО)

НАБУ запрошує до співпраці рівненську громадськість (ВІДЕО)

НАБУ бере на озброєння громадськість. Сьогодні Рівне відвідав директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський. Він розповів про результати роботи і прагнення борців із корупцією об’єднати якомога більше людей навколо спільної справи.

Проінформувати та залучити силу активної громадськості. З такою метою директор Львівського територіального управління  НАБУ Тарас Лопушанський відвідав Рівне. Нагадамо, минулоріч свою роботу офіційно розпочало Львівське територіальне управління. У структурі, окрім профільних фахівців, працює ще 16 детективів і повноваження львівського центру поширюються на 7 областей західної України. Таким, чином наша держава вкотре намагається наблизитися до європейських стандартів, прописаних в Угоді з ЄС. Обидві сторони посилюють двохстороннє, регіональне та міжнародне співробітництво із залученням Європолу. І нині така структура, що покликана боротися із корупцією у великих об’ємах і на верхах, розповідає про результати своєї роботи.

Тарас Лопушанський, директор Львівського територіального управління  НАБУ:

- 221-му високопосадовцю повідомили про підозру, склали 121 обвинувальний акт. І 11 вже було вироків, але інформацію буде оновлено, бо в мене старіші дані.

Пошуки і викриття тривають, говорять у Львівському НАБУ, але доводити справи до кінця заважає недосконала судова система. Альтернативу бачать лише у створенні антикорупційних судів.

Тарас Лопушанський, директор Львівського територіального управління  НАБУ:

- Є законопроекти про його створення і багато хто критикує ще на стадії проекту. Але давайте говорити конструктивно. Важливо набрати нових людей за духом, щоб вони захотіли щось змінювати в державі. Щоб мали принципову позицію.

Через ліси та бурштин Рівненщина досі лишається ласим шматком для корупційних схем, розповідає представник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук. І тому ми потребуємо вдосконалених методів викриття цих незаконних явищ, один з яких - співпраця активної громадськості з НАБУ.

Святослав Клічук, представник громадської ініціативи «За чесний тендер»:

- Простому громадянину дуже важко дати таку інформацію, яка ляже в основу справи. Це складно. Ми давали інформацію деяку. Важливо, щоб більшість людей розуміли, як подавати і готувати інформацію, але це можливо.

То ж НАБУ закликає до співпраці, але попереджає: будь-яку інформацію про корупційні дії високопосадовців потрібно підтверджувати фактами і доказами, аби справа просувалася.

Телефон гарячої лінії ви бачите на екрані.

Телефон гарячої лінії НАБУ: 0-800-503-200

Переглядів: 1158
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту