А ми до Вас з Тетяною Волковою (Павло Сільковський, лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні) (ВІДЕО)

А ми до Вас з Тетяною Волковою (Павло Сільковський, лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні) (ВІДЕО)

Цього разу ведуча програми «А ми до Вас з Тетяною Волковою» побувала в гостях у лікаря-анестезіолога Рівненської обласної дитячої лікарні Павла Сільковського. Пан Павло пригостив ведучу домашнім тортом та познайомив зі своєю великою сім’єю.

Чи боявся в дитинстві лікарів майбутній лікар Павло Сільковський, як познайомився зі своєю дружиною, за що відчуває найбільшу вдячність та який він батько для своїх дітей.

Про це та не лише дивіться в програмі «А ми до Вас з Тетяною Волковою».

Переглядів: 4097
Коментарі
15:32 19.07.2017
олег
купили кровать родичі.є трохи запах формальдегіду з тирсоплити.скільки буде коштувати замір повітря на аналіз? вже ж і таракани потікали з наших квартир ізза цього канцерогену і хім яду.нітрати в кавуні чи молодій картоплі(свинець,чи яди від колорадського,якими можна бризкати 2рази за сезон, а є люди по 4р вже побризкали хімією,бо дощі змивають,тоді як 15років є біологічний яд Актофіт від колорада на 3 і 4 бризкання ) це тимчасово.а грудна дитина у сина в цій кімнаті 24години дихає.це аналогічно фосгену в Сирії.(спеціалісти гов що при згоранні пластику образується той самий фосген,тому його дим в 10р отруйніший дерева,тому людей більше гине на пожарах зараз)село черкаське
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту