Продукція «Apple» для рівнян стане доступнішою (ВІДЕО)

Продукція «Apple» для рівнян стане доступнішою (ВІДЕО)

Якість світових брендів за рівненськими цінами. Так, у Рівному відкрився ще один ультрасучасний магазин, де продаватимуть світові шедеври елітної техніки. Зокрема, мова йде про уже улюблену всіма продукцію «Apple», а саме «iPhone», «iPad», «Macbook», «iMac» та інші. Співвласник магазину та сервісного центру «ISPOT» Богдан Терещук зазначає, незважаючи на такий складний час в країні, вони хочуть радувати своїх клієнтів лише найкращим та якісним, а головне - за доступними цінами. 

Богдан Терещук, співвласник магазину та сервісного центру «ISPOT»:

- Також ми пропонуємо б/у техніку пл., але, знову ж таки, ми її відбираємо особисто. І ми відповідаємо за цю продукцію. Ми даємо на неї місяць гарантії на б/у техніку. Або у нас можна докупити ще гарантію піврічну чи річну. Тобто ми відповідаємо за свій продукт. Ми не боїмося відповідальності.

Та, в першу чергу, зазначає власник магазину «ISPOT» Володимир Микитюк, вони позиціонують себе як один із найпотужніших сервісних центрів.

Володимир Микитюк, власник магазину та сервісного центру «ISPOT»:

- Як на мене, у Рівному є багато майстерень, але ніхто не забезпечує потужного рівня. Одні роблять одне, інші - друге, а треті - ще інше. А так, щоб комплексно, щоб людина прийшла саме сюди, треба зайняти всю нішу від першого до третього пунктів і надавати найякісніші послуги.

Магазин працює вже, майже, два тижні. Однак офіційне відкриття відбулося лише нещодавно. І, аби цей захід запамятався, власники організували розіграш цінних подарунків. Зокрема, покупцям потрібно було придбати товар на суму 199 гривень і вони автоматично ставали учасниками акції. Найголовніший приз - «iPhone-6».

Таким чином, щасливим власником новенького телефону став мешканець Славути - Василь Колбасов. Розповідає, приїхали сюди із сім’єю спеціально, аби придбати «iPhone-7». Каже, навіть не сподівався, що фортуна так йому усміхнеться.

Василь Колбасов, переможець розіграшу:

- Дуже гарний магазин. Ласково зустріли. Приємно мені. Думаю, що на майбутнє буду лише спілкуватися і підтримувати зв’язки тільки із цим магазином, купувати. Можливо, будуть якісь проблеми із телефоном, ремонтувати, буду лише з ними працювати. Дуже хороші люди, ласкаві. З усмішкою зустріли. Дуже приємно.

Нагадаємо, що знаходиться ультрасучасний магазин "ISPOT" за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 2. 

Переглядів: 2379
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту