Занедбаний будинок рівняни відремонтували до непізнаваності, бо не хотіли лишитися житла (ВІДЕО)

Занедбаний будинок рівняни відремонтували до непізнаваності, бо не хотіли лишитися житла (ВІДЕО)

Сам собі господар. Відтак, аби не втратити дах над головою, мешканці будинку за адресою Відінська, 8а створили ОСББ. За шість років їм вдалося зробити чимало та відремонтувати старий будинок до непізнаваності.

Як новенький. Саме так, незважаючи на вік, виглядає багатоквартирний будинок за адресою Відінська, 8а. Проте, ще шість років тому його вигляд просто жахав перехожих та самих мешканців.

Галина Бовгира, голова правління ОСББ «Відінське»:

- У нас тік дах дуже, у нас обсипався повністю будинок, падали пластами стіни на вулиці і сюди, і, крім того, 9 місяців не працював ліфт. Заборгованість була по ЖЕКу - 15 тисяч. Люди не платили тому, що нічого не робилося у нас, ніколи нічого не робили, взагалі просто.

Байдужість ЖЕКу та майже аварійність будинку підштовхнуло мешканців до створення ОСББ, про що вони ні разу не пошкодували. Адже відразу будинок почав видозмінюватися у кращу сторону.

Галина Бовгира, голова правління ОСББ «Відінське»:

- Ми зробили дах, капітальний ремонт даху. Далі ми відремонтували ліфт, капітальний ремонт ліфта і далі, на третій рік, ми зробили електропроводку. Тобто, повністю ми електромережу змінили у себе в будинку.

Всі ці роботи вдалося зробити за допомогою співфінансування з Муніципальною програмою сталого розвитку. За якою, до речі, і утеплили будинок. Відтак, мешканці зможуть платити не лише в рази менше за тепло, але й не мерзнути взимку.

Галина Бовгира, голова правління ОСББ «Відінське»:

- Було дуже холодно. У нас північна сторона, люди дуже мерзли, дуже холодно було (17-18 градусів було у квартирах). Утеплення у нас вийшло 30/70, і ми у минулому році вперше спробували. Чесно, було страшно. Ми взяли кредит на вікна і на двері, і тільки за 9 вікон і за одні двері ми зекономили 19,5 тисяч.

Крім того, у будинку зробили ремонт під’їздів, освітлення, дитячий майданчик та, навіть, спеціально дорогу для працівників податкової. Нині на черзі ремонт сходинок до підїзду.

Переглядів: 1443
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту