Двометрова дерев’яна огорожа знову з’явилась на Кавказькій, 9 (ВІДЕО)

Двометрова дерев’яна огорожа знову з’явилась на Кавказькій, 9 (ВІДЕО)

Дубль два. Двометрова деревяна огорожа знову зявилась на Кавказькій, 9. Нагадаємо, перші спроби звести паркан біля будівлі увінчалися невдачею, активісти його вщент знесли. Проте нині ми бачимо нову конструкцію. Зокрема чи законними є будівельні роботи на Кавказькій, 9 досліджувала відповідна комісія.

Як гриби після дощу, так і паркан на Кавказькій, 9. Не минуло і місяця як двометрова деревяна конструкція знову зявилася на цьому місці. Перша спроба орендарів побудувати загорожу закінчилася поразкою, активісти його знесли. Проте зараз, як бачимо паркан знову тут як тут. Але чи на довго?

Денис Магадов, представник політичної партії «Національний корпус»

- Ми ініціюємо перевірку. Зараз будемо до неї залучені. На нашу думку, доцільно було б скасування всіх декларацій на проведення будь-яких робіт тут. Якщо у законній площині не можна вирішити, будемо бачити, що тут  відбувається ніяка не реконструкція цієї будівлі, будуть зрізати дерева ставити терасу, то, звичайно, ми будемо втручатися.

Нагадаємо, законність зведення на цій території паркану вивчала депутатська комісія. Нині, як і раніше міські обранці стверджують на одному, - земельна ділянка, на якій побудували огорожу, належить місту, що і забороняє проводити будь-які робити. 

Святослав Стельмащук, депутат Рівнеради:

- На даний час документів на земельну ділянку немає, фактично, дана фізична особа, використовуємо земельну ділянку із порушеннями, комісія надіслала звернення до головного управління Держгеокадастру щодо дотримання вимог земельного законодавства, також ми звернулися до державної архітектурної інспекції, вже вони нас повідомили, що вбачають порушення, і зараз вони будуть проводити перевірки.

Остаточне рішення, що робити із двометровою огорожою біля будівлі на Кавказькій 9, комісія винесе згодом, після перевірки усіх документів та відповідних інстанцій. Нині, поліція орендарів оштрафувала тільки за неправильно встановлену розмітку.

Оксана Юрченко, речниця управління патрульної поліції Рівного:

Вручено вимогу припис сектором безпеки дорожнього руху припинити роботу до огородження місця подій узгодженої схеми організації дорожнього руху і складено постанову за ч.3 Ст. 140 КУПАП.

Попередньо, орендарі будівлі на Кавказій, 9 стверджували, що планують реконструкцію будинку, тому і звели паркан.

Переглядів: 1007
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту