Сморід та шприци: рівняни просять врятувати перехід на Соборній, 438 (ВІДЕО)

Сморід та шприци: рівняни просять врятувати перехід на Соборній, 438 (ВІДЕО)

Туалет і перехід в одному місці. У Рівному мешканці мікрорайону Ювілейний просять міську владу навести лад у підземці, що на Соборній, 438. Вже оприлюднили відповідну петицію. 

Тут процвітає справжній міський андеграунд: підземелля, написи на стінах, а ще сморід та інструменти для наркозалежних. Спускатися у підземний перехід на Соборній, 438 рівняни бояться. Дорогу переходять одразу проїжджою частиною, ризикуючи.

Галина, рівнянка:

- А як люди спускаються туди, чи перебігають дорогу?

- Перебігають дорогу. Туди спускатися неможливо. Я один раз спустилася і повернулася назад, бо там неможливо дихати.

Андрій, мешканець будинку Соборна, 438:

- Чесно кажучи, я боюся по ньому ходити. Там запахи неприємні. Дітей мушу проводити. Вони тут ходять, хоча мені то неприємно.

Ініціативні рівняни вже склали навіть електронну петицію на розгляд міському голові. Той запевняє, перехід відновлять, але і це результату не дасть.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Якщо ми його відремонтуємо, то через місяць буде те саме. Ми б хотіли здати в оренду будь-кому, на будь-яких умовах. Всеодно будемо ремонтувати його, якщо й не здамо в оренду. Ми вже відремонтували переходи на Дубенській, Черняка і його поремонтуємо.

Але прогнози міського голови невтішні, після ремонту почнеться те саме. Адже, важливо змінити свідомість і ставлення окремих груп людей до підземки. І можливо навіть тоді, орендар захоче працювати там.

Переглядів: 1379
Коментарі
16:37 20.06.2017
Сергій
Який сенс ремонту? Через місяць буде все те ж саме. А гроші з бюджету тільки спишуть та розкрадуть. Краще б там на наджемному пішохідному переході поставили світлофор, то б більше толку було. А в підземці зробити кафе.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту