На Волині зафіксовано найвищий клас пожежної небезпеки

На Волині зафіксовано найвищий клас пожежної небезпеки

Зважаючи на тривалий посушливий період та високі температурні показники, які уже не один тиждень тримаються в області, питання пожежної безпеки та превентивних заходів щодо уникнення надзвичайних ситуацій – більше ніж актуальні. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

За словами начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимира Грушовінчука, з початку 2017 року на Волині зареєстровано 70 пожеж у природних екосистемах на площі майже 70 гектарів.

З метою попередження та протидії пожежам у природних екосистемах, оперативного реагування на них, в області проводиться комплекс організаційних, практичних заходів, таких як взаємодія із місцевими органами влади та підприємствами Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Організовано цілодобовий моніторинг пожеж та налагоджено обмін інформацією при отриманні оперативних даних. Органами місцевого самоврядування, лісогосподарськими підприємствами та службами цивільного захисту області виконуються завдання, передбачені комплексним планом попередження та ліквідації пожеж у лісах, торфовищах і сільськогосподарських угіддях Волинської області у 2017 році.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зосереджує увагу органів місцевого самоврядування на жорсткому контролі за спалюванням сухої трави, адже минулоріч були прецеденти поширення пожеж на значні території.

Переглядів: 495
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту