Що буде з рівненськими водоймами? (ВІДЕО)

Що буде з рівненськими водоймами? (ВІДЕО)

Купатися у Басовому Куті можна буде ще не скоро, або взагалі ніколи. Нагальне питання, яке потрібно вирішувати, депутати «провалили», а саме каналізування водойми. Проте відстояли право на будівництво пам’ятника Косміаді.

Ось у такому досить не привабливому стані наразі є озеро Басів Кут. Нині спеціалісти тут не радять купатися. А виною того, що водойма має жахливий вигляд є забудови навколо і каналізаційні стоки.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Дійсно у місті проблема, всі септики не фільтрують і все лайно іде у верхні води. Ми забруднили верхній горизонт. Старі свердловини закриті через невідповідність санітарним нормам.

Зокрема, на сесії Рівнеради депутати мали прийняти проект, що передбачає розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення. Але через несумісність поглядів - питання провалили. Більшість схилялась до думки, що програма потребує доопрацювання та певних змін.

Олександр Довжаниця, депутат Рівнеради:

- Ми на бюджетній комісії розглядали питання цієї програми чесно. Вона трохи вбиває в шок. На сьогоднішній день там зробили зміни в каналізування вулиць, в районі госпіталю, в районі аграрного технікуму. Це все у програму очищення річок. Тому, вважаю, потрібно спочатку вирішувати питання вулиць, прилежних до водойм, а тоді відноситись до тих, хто на молодіжній.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Ми використовуємо цю програму не тільки, щоб каналізувати пойми, а прокласти в усьому місті. Ті вулиці, які погоджуються 50/50. Чому не дати прокласти по своїй вулиці каналізацію?

Натомість, після довгих суперечок та різних тверджень, депутати програму так і не прийняли, проте, домовились розглянути її в черговий раз на наступному засіданні. А ось у питання пам’ятника Косміаді, депутатами вдалось дійти згоди. Проект рішення щодо виділення 10 соток землі на вулиці 16 липня, 31, а для рівнянина Олександра Мамчура депутати не підтримали, а вирішили, аби останній підготував новий проект рішення, яким дозволять приватизувати землю, але лише біля самого будинку.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Запропонувати пану Мамчуру розробити новий проект землеустрою, погодити із громадськістю, і розглянути на земельній комісії, якщо ви влаштуєте такий проект, який влаштує місто, виносимо і голосуємо.

Проросійським артистам не місце у Рівному! Саме таку позицію вкотре висловили активісти на сесії Рівнеради. Зокрема, вони обурені щодо  концертів, які проводить «Мега-подія». Себто, її учасники, артисти, безпосередньо, виступають на сцені країни-агресора, стверджують активісти.

Дмитро Яремчук, активіст:

- 9 вересня депутат Яворський запланували концерт «Мозги», «Дзідзь»о, і «Ляпіс-98» на Рівненському мототреці. Нагадаю, що в гурті «Мозги» Потап є продюсером. Мені шкода, що бізнесмен Яворський, переміг депутата патріота Яворського, ми за вас голосували.

На таку критику сам Яворський ось що відповів:

Роман Яворський, депутат Рівнеради:

- Гурт «Мозги» не заборонений в Україні, це раз. По-друге на «Бульба-Фест» будете виступати із колективом, який 1 числа повертається із Росії, якщо ви патріот, то бойкотуйте так само Тарас Бульбу.

Вочевидь, після суперечки, концерт 9 вересня таки відбудеться. Нагадаємо, раніше депутати прийняли рішення про заборону проведення концертів тих артистів, які продовжують свою творчу діяльність на теренах країни-агресора.

Переглядів: 827
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту