+380673870816 +380673870816

Кому віддадуть недобудоване житлове приміщення у Рівному? (ВІДЕО)

«Зіштовхнули лобами дітей-сиріт та АТОвців». Саме так невирішене питання із незакінченим будівництвом  характеризують депутати обласної ради.  В Олександрії на недобудоване житлове приміщення претендують АТОвці та діти, позбавлені батьківської опіки. Але, в результаті, питання так і не рухається з мертвої точки.

Ласий шматок недобудови не можуть між собою поділити дві вразливі категорії: діти-сироти та АТОвці. Так, на території Олександріївської школи-інтернату, вже десять років простоює незакінчене будівництво. Спочатку, зводили житлове приміщення для 4 педагогів, тепер на нього інші претенденти - 4 учасники АТО.

Андрій Саган, учасник АТО:

- Десять років вона стояла, нікому не була потрібна. Спробуйте взяти собі, воно на балансі обласної ради. Спочатку всі були за. Запропонували шлях передачі на баланс сільської ради, почали проходити шлях, комісії погодили. Дійшли до розгляду земельної комісії, пішла відмова.

На це приміщення, як виявилося, є ще одні претенденти - діти. Районна влада  хоче зробити там будинок сімейного типу. Представники служби у справах дітей переконують, потреба в ньому велика.

Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей РОДА:

В нас за минулий рік 204 дитини в області набули статусу сиріт, позбавлених батьківських прав. Вони мають виховуватися в сім’ях. Там є позитивний досвід: 8 будинків, які функціонують 10 років.

В свою чергу, воїни АТО наголошують, це житло для них необхідне.  Погоджуються, навіть будівельні роботи завершити за свій кошт.

Андрій Саган, учасник АТО:

- Всі житлом не забезпечені, про це подавалися документи. Ми не просимо квартиру з меблями і плазмою. Будинок цей знаходиться 20 км від Рівного. Передати - далі всі наші питання.

Потреби дітей та потреби АТОвців для області є важливими, підкреслюють  депутати. Але, це питання на сесію не відправляють. Натомість пропонують іншу ініціативу.

Микола Кучерук, депутат Рівненської обласної ради:

- Давайте ми звернемося від імені президії до Держгеокадастру, щоб вони знайшли певні ділянки і цим воїнам виділили у межах того населеного пункту  для ведення садівництва, де вони зможуть собі будувати маленьку хатинку.

Натомість, бійці обурюються, що будівництво в Олександрії так і не розпочнеться. І недобудова й далі простоюватиме. Більше того, зауважують, що згідно Закону, рішення прийняті органами влади, які порушують або обмежують пільги та права учасників АТО, є незаконними. Тому, такі дії будуть оскаржувати.

Схожі статті