+380673870816 +380673870816

На думку посла Індії в Україні, рівненський виробник серед пріоритетних (ВІДЕО)

Відкрити нові горизонти для українсько-індійської співпраці. Для цього на Рівненщину із робочим візитом завітав посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Окрім зустрічей із посадовцями дипломат також виявив бажання ознайомитися з промисловістю Рівненщини, тож відвідав найбільше в Україні текстильне підприємство - Рівненський льонокомбінат.

Відкрити нові можливості для тісної співпраці. З такою метою на найбільше в Україні текстильне підприємство, Рівненський льонокомбінат, завітав посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Дипломат розповідає, про це потужне виробництво знає вже давно. Оскільки, Рівненський льонокомбінат тривалий час закуповує бавовняну пряжу для виготовлення своїх тканин саме в Індії. Тому ближче знайомство із Рівненським льонокомбінатом було цілком природнім. До того ж, готову продукцію торгової марки «Goldi»-Льонокомбінат радо б зустріли на індійському ринку, запевняє посол.

Манодж Кумар Бхарті, Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні:

- Як мені сказали, на сьогоднішній день фабрика виробляє близько 11 тонн продукції щодня і вони нарощують темпи щороку. І якщо у них буде у планах розширити кількість продукції, яка виробляється, то ми будемо раді знайти їм партнера в Індії.

Президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук каже, дипломат сам обирав, із якими виробництвами хоче познайомитися, і Рівненський льонокомбінат був серед пріоритетних.

Микола Ярощук, президент Рівненської торгово-промислової палати

- Для нас, для Рівненщини, це є візитна картка. Ви розумієте, є куди завести. Навіть посол приїхав. Слава Богу, що є таке підприємство, куди можна завести, показати, розказати, запрезентувати і показати свою продукцію Льонокомбінату, яка славиться своїм попитом не лише на ринку України, а й за рубіжем.

Виконуючий обов’язки директора Рівненського льонокомбінату Роман Фомін зазначає, цікавість посла до їхнього підприємства не випадковий. Оскільки, співпраця між рівненськими текстильниками та Індією потужна, довготривала та продуктивна. 

Роман Фомін, в.о директора Рівненського льонокомбінату:

- Коли ми два роки назад вперше поїхали в Індію і ми тоді замовляли два-три контейнери пряжі. Зараз, коли останній візит був, - замовили 300 контейнерів пряжі. Звісно, що це на ринку Індії не могло бути пропущене і візит посла на наше підприємство став знаковою подією для нас, тому що це дасть нам можливість покращити стосунки із індійськими партнерами, домогтися кращих цін на сировину, яку ми будемо купувати. Відповідно, покращиться якість і ціни наших товарів.

Роман Фомін каже, отримав від посла також гарну новину про спрощення візового режиму між Україною та Індією, а це сприятиме подальшому поліпшенню ділового клімату між країнами. Передусім, завдяки контактам підприємців. На сьогодні, гарний приклад цього демонструє команда Рівненського льонокомбінату.

Схожі статті