Близько 8 тисяч одинадцятикласників сьогодні прощаються зі своїми навчальними закладами у Рівному (ВІДЕО)

Близько 8 тисяч одинадцятикласників сьогодні прощаються зі своїми навчальними закладами у Рівному (ВІДЕО)

Сльози, обійми та слова вдячності. Наша знімальна група завітала на урочистості з нагоди «Останнього дзвоника» до ЗОШ № 1.

Сьогодні вони дарують прощальний танець своїй школі . 30 випускників  ЗОШ № 1 покидають рідні стіни начального закладу, у них розпочинається новий етап у житті.

Олена Серветник, директор Рівненської ЗОШ №:

- Ніби традиційне свято, але щороку воно має свій відтінок. Цьогоріч маємо чудовий випуск: діти, які встигали все. Вони брали участь у конкурсах, олімпіадах. Я їм бажаю успіхів і перемог у житті.

Сьогодні їх переповнює хвилювання та вдячність. Випускниця Діана розповідає, рідна школа стала для неї платформою формування життєвих цінностей  та знань. Із майбутнім дівчина вже визначилася і обрала доволі непросту професію.

Діана Касаткіна, випускниця:

- Я планую пов’язати своє життя з біотехнологіями, які будуть розвиватися в Україні і я буду мати гарне майбутнє.

У цій школі навчаються цілими поколіннями. Мама випускниці Світлана Коберська теж закінчувала саме цей навчальний заклад, сьогодні серед випускниць красується її донька.

Світлана Коберська, мама випускниці:

- Це школа невеличка і для мене, як родина. Перевага маленьких шкіл у тому, що до кожної дитини тут відносяться як до рідної. Я ніколи не хвилювалася за свою доньку. Я це відчула на собі, будучи дитиною, і так само себе почувала і моя донька.

Випускники кажуть, у них попереду один з найважливіших періодів в житті.  Серед випробувань - не лише тестування ЗНО, але й вибір майбутнього фаху і дороги до успіху. Та завдяки підтримці батьків і наставників, вони вірять - на них чекає світле майбутнє.

Переглядів: 1895
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту