+380673870816 +380673870816

Рівнянин виборов срібло на Чемпіонаті України з боксу (ВІДЕО)

Хто найсильніший? У Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед молоді. Змагання тривали тиждень. Переможців визначали у 10 вагових категорій.

163 учасники з усієї України продемонстрували свою силу та витривалість. Тиждень у Рівному тривав Чемпіонат України з боксу серед молоді. Переможців визначали у 10 вагових категоріях. У фіналах зійшлися перші та другі номери молодіжної збірної України по боксу. Доволі непогано показали себе і рівненські спортсмени, хоча жеребкування у виборі супротивників зіграло не на їх користь.

Олег Малованюк, старший тренер молодіжної  збірної України з боксу:

- Потрапили під лідерів, під чемпіонів Європи, призерів Світу. Непогано відбоксували. Хоч, по рахунку програми, досить достойно. Але, що могли –показали. Є клас, є рівень.

Володимир Соколовський, президент федерації боксу України в Рівненській області:

- Вони гідно себе показали і на кінцевій стадії показали себе добре. Бо початок був важкий,важке жеребкування. Такий був жереб.

У підсумку боксери Рівненщини здобули одне срібло і одну бронзу. З 11 рівненських спортсменів до фіналу зумів пробитися лиш один - Андрій Огородник. У ваговій категорії 52 кг він провів три важких раунди, але все ж поступився досвідченішому супернику і завоював срібло Чемпіонату України. В знаки далася не лише воля до перемоги, а й насичені тренування боксера.

Андрій Огородник, срібний призер Чемпіонату України серед молоді (Рівне):

- В нас збори були двічі вдень, три тижні готувалися до цих змагань, тренувалися, бігали.

Одна перемога відкриває шлях до іншої. Далі, Андрій Огородник, у складі збірної України, готуватиметься вже до Чемпіонату Європи.