На Рівненщині шахрай подзвонив і зізнався продавцю, що його ошукав

На Рівненщині шахрай подзвонив і зізнався продавцю, що його ошукав

Віддав шахраю підсилювач, бо отримав повідомлення, що надійшли гроші. Довірливий чоловік й гадки не мав, що шахрай надрукував повідомлення про гроші сам, а на картці насправді їх не було. Про це повідомляє Рівне Вечірнє.

39-річний мешканець Корця вирішив продати свій підсилювач через сайт безкоштовних оголошень і просив за нього 9500 гривень. На мобільний чоловіка зателефонував невідомий та назвався представником магазину з продажу музичних інструментів, розташованого у Луцьку.

Додзвонювач виявив бажання придбати підсилювач і ще попросив зробити 500 гривень знижки. За кілька хвилин до будинку під’їхало таксі та забрало покупку. У цей час покупець скинув на мобільний телефон кореччанина повідомлення, що його картку поповнено готівкою на дев’ять тисяч гривень. Однак надрукував чоловік її власноруч.

Коли ж покупка була на руках у зловмисника, той ще й зателефонував до жителя Корця і повідомив, що він його ошукав. Чоловік одразу про шахрайську схему повідомив до поліції. Правоохоронці за фактом шахрайства розпочали досудове розслідування.

Переглядів: 674
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту