Пенсіонери у Рівному отримуватимуть більше коштів

Пенсіонери у Рівному отримуватимуть більше коштів

З 1 жовтня пенсії будуть осучаснені. Уряд пропонує вже з жовтня перерахувати пенсії, які не змінювались п’ять років. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

При перерахунку пенсій буде застосовуватись показник середньої заробітної плати на рівні 3 764,40 гривень. Цей же показник застосовується при призначенні пенсій у цьому році.  Осучаснення загалом торкнеться 5,6 мільйонів пенсіонерів. У результаті - щомісячні доплати зростуть від 200 до 1000 гривень.

З 1 січня 2018 року будуть встановлені єдині правила нарахування пенсій. Для нарахування пенсій буде встановлена єдина умова їх призначення - наявність страхового стражу. Пенсійний вік не підніматиметься. Люди самі вирішуватимуть, коли виходити на пенсію.

Спеціальні пенсії, які вже призначені, будуть виплачуватися і надалі. Зміни стосуватимуться лише пенсіонерів, які виходитимуть на пенсію після набрання чинності відповідного закону. З 1 січня 2018 року також скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших. Пенсії за вислугу років призначатимуться лише військовослужбовцям.

 

Переглядів: 762
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту