Генетичний код нації: сотні рівнян одягнули вишиванки (ВІДЕО)

Генетичний код нації: сотні рівнян одягнули вишиванки (ВІДЕО)

Генетичний код нації. Кілька сотень студентів та рівнян у вишиванках  пройшли ходою по головній вулиці міста.  

Рівняни масово одягли вишиванки. Святковою ходою вони пройшли від кооперативного коледжу до Майдану Незалежності.  Саме таким заходом молодь Рівного вирішила відзначити Всеукраїнський день вишиванки і нагадати про цінність історії та традиції українського народу.

Віктор Панасюк. організатор акції :

- Марш спрямований на популяризацію вишитого етнічного вбрання українського. А також формування культурних, історичних цінностей у молоді, оскільки вони є найбільшою частиною України. Якщо молодь буде братися за реалізацію даних заходів, я думаю, за декілька років чи місяців ситуація зміниться на краще.

В Україні відзначати свято вишиванки почали ще з 2007-го. З того часу щороку кожного третього четверга травня українці вдягаються у традиційну сорочку.

- Із давніх -давен кажуть, що вишиванка - це наш генетичний код, тому не варто забувати його. Адже, як ми будемо рухатися вперед, таким чином, я думаю, такі акції зближують, і не забувають про свою історію та традицію.

- Ми виховуємо у молодого покоління патріотизм і підтримуємо нашу націю. Це генетичний код і наша традиція, ми маємо одягати її хоча б один раз в рік.

- Це необхідно, це, як повітря, душа, нація, гордість. Як ми можемо не любити вишиванки? Намагаюся одягати вишиванку на свята.

Акцію «Вишиванка - генетичний код нації» у місті проводять уже втретє, до неї щороку долучається все більше краян та молоді, які прагнуть слідувати українській культурі.

Переглядів: 992
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту