Студенти МЕГУ у вишиваних сорочках заспівали гімн України (ВІДЕО)

Студенти МЕГУ у вишиваних сорочках заспівали гімн України (ВІДЕО)

Одягнули вишиванки та дружньою університетською родиною заспівали державний гімн і в МЕГУ. Потім перейшли до традиційного міжнародного студентського форуму «Європейське партнерство», який щороку проходить у виші.

За українською традицією. Так, урочисто із виконанням державного гімну у МЕГУ відкрили щорічний Міжнародний студентський форум «Європейське партнерство». Підтримали у виші і день української вишиванки. 

Зокрема, студентський форум у стінах вишу проходить уже вчетверте. Під час нього студенти намагаються встановити тісні культурні, громадські зв’язки та обмінятися власним досвідом у сфері самоврядування. 

Роман Шухно, студент Барановицького державного університету  Республіки Білорусь:

- Такі форуми дозволять бачити, як відбувається навчання тут, проявляти лідерські якості. Плюс до того, ми розвиваємося в широкому плані.

Цьогоріч до МЕГУ запросили делегації із Білорусі та Грузії. Саме із цими навчальними закладами і не лише у виші тісно співпрацюють чимало років.  Наприклад, нині у МЕГУ навчаються близько сотні студентів із Академії Європейської освіти м. Тбілісі.

Давид Купрашвілі, проректор Академії Європейської освіти м. Тбілісі:

- Ми займаємося і стаціонарною формою навчання, і заочною, і  у нас ідуть консультації по українській, англійській мові, які цікавлять наших студентів. Допомагає навчальна частина. Ми займаємося і там, і тут лекціями.

Більше десяти років вивчати культуру та обмінюватися досвідом мають змогу і студенти Барановицького державного університету  Республіки Білорусь.

Павло Попко, проректор із виховною роботи Барановицького державного університету  Республіки Білорусь:

- Кожний захід - це свято науки, інтелекту, молодості проектів. І цей форум також, сподіваємося, виступить об’єднавчим кроком для молоді, ініціатив, сподіваємося, що це буде продуктивно.

Молодь - це та рушійна сила, яка може змінити хід історії. Спілкування, знайомство із європейською культурою та дружні відносини можуть слугувати у майбутньому хорошим чинником для розбудови нашого суспільства.

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ:

- Сьогодні суспільство багатонаціональне, багатовекторне, за молоддю майбутнє. Адже молодь повернула вектор розвитку нашої держави. Ми сьогодні стаємо повноправними членами європейської спільноти, яка диктує демократичні засади вільності розвитку особистості. І ви у цьому є основними рушіями нашого майбутнього.

Міжнародний студентський форум «Європейське партнерство: молодь за здоровий спосіб життя» триватиме три дні. Протягом цього часу на студентів та гостей чекають плідні діалоги,  насичені тренінги, екскурсії та концерти.

Переглядів: 764
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту