Рівненське летовище розширює кордони (ВІДЕО)

Рівненське летовище розширює кордони (ВІДЕО)

Із Рівного у теплі краї. Вже 2 червня із місцевого летовища  можна буде полетіти до Туреччини, а з вересня - до Єгипту. Крім того, у планах керівництва запустити рейс до Болгарії.

Рівненський аеропорт відкриває літній сезон. Крім перельоту до Туреччини, який стартує 2 червня, та Єгипту, керівництво летовища планує запустити рейс до Болгарії. Наразі ведуться перемовини .

Ігор Насинюк, директор міжнародного Рівненського аеропорту:

На даний час ми плануємо запустити рейс до Болгарії, ідуть перемовини, щоб запустити «Рівне-Одеса-Болгарія». Це буде на невеличкому літаку «СААБ-340».

Наразі, на летовищі іде поточний ремонт злітної смуги, у планах - розширити узбіччя рубіжної доріжки, що дозволить налагодити співпрацю із Польщею.

Ігор Насинюк, директор міжнародного Рівненського аеропорту:

- Ми чекаємо тендер. Коли компанії будуть розширяти нашу доріжку на 8 метрів в одну і другу сторону, так ми зможемо виконати вимоги польських партнерів. Вони готові зайти сюди, у разі того, якщо ми розширимо і будемо гарно приймати боїнг. Адже у боїнга двигуни знизу, і тому 50 см від планки бетонного покриття, може щось засмоктати. Не хочеться на себе брати відповідальність.

Крім того, за рік часу аеропорту вдалося сертифікувати 8 служб, так би мовити, підвищити кваліфікацію своїх працівників. Проте вистачає і недоліків, немає чимало відповідної техніки для нормального функціонування летовища. Наразі зусилля спрямовані на пошуки коштів.  

Ігор Насинюк, директор міжнародного Рівненського аеропорту:

- Ми зареєструвалися у європейському гранті, кошти яких будуть спрямовані на техніку. Обласна рада підтвердила 10% співфінансування, а інше - дає Європа.

Микола Драганчук, голова облради:

Ми провели уже один тендер, але був один учасник. Наразі, так само, але по законодавсту, наспаного разу ми маємо право співпрацювати із ним, вступити в переговорну процедуру. Ті кошти, які ми виділили(3,5 мільйонів) достатньо зробити і освітлення, і розширити смугу.

Також на майбутнє для відвідувачів летовища планують облаштувати і «Duty free».

Переглядів: 942
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту