На рівненському рингу зустрілися боксери з усієї України (ВІДЕО)

На рівненському рингу зустрілися боксери з усієї України (ВІДЕО)

Найсильніші до Рівного. Днями у місті стартував чемпіонат України з боксу серед молоді. Це відбіркові змагання, за результати яких формується збірна країни, яка виступатиме на Чемпіонаті Європи.

Хто сильніший. 163 молоді боксери із усієї України зустрінуться на рівненських рингах. Впродовж декількох днів на рівненських рингах у поєдинках зустрінуться 163 боксери з усієї України, які змагатимуться за право представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи.

Володимир Соколовський, президент федерації боксу України в Рівненській області:

Гарний рівень спортсменів приїхали дуже сильні збірні. Перш за все те, що вдалося: це тепла атмосфера і всі задоволені, що ми проводимо чемпіонат.

Збірна Рівненщини включає 11 спортсменів. Зокрема, на змаганнях представлена вікова група боксерів 1999 та 2000 року народження. Тобто, на майбутнє спортсмени вже битимуться серед дорослих. Це Максим Березняк, з першого дня хлопцю вдалося вийти у ряди кращих.

Максим Березняк, учасник змагань (Рівне):

- Збірна Рівного готувалася  дві неділі до цього поєдинку і сьогодні я виграв. У приз - хотілось би вийти в трійку.

На думку посадовців, такого рівня змагання популяризують розвиток спорту на Рівненщині і дають можливість молодим спортсменам перейняти досвід у досвідчених боксерів.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Будь-який Чемпіонат. Будь-яка подія, яка має відображення у ЗМІ - дійсно важливо, а Чемпіонат України - це просто супер. Хотілася б, щоб вони поїхали і розказали, яке наше місто Рівне. Ми співпрацюємо із обласною федерацією, це не перше змагання, яке ми разом робимо. У нас дружні стосунки не тільки в цьому виді спорту, але в цьому також.

Олексій Муляренко, голова облдержадміністрації:

- Рівненщина взагалі має великі традиції спортивні, боксерські і для нас велика честь приймати боксерів із усієї України. Я впевнений у тому, що рівненські боксери гідно представлять область на Чемпіонаті.

Початок фінальних поєдинків, де і визначаться переможці, які представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи - 21 травня о 10.30. Місце проведення: Чорновола, 43 (спортивний комплекс НУВГП).

Переглядів: 734
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту