Проектант заперечує причетність до скандального будівництва на Струтинській, 13б у Рівногму (ВІДЕО)

Проектант заперечує причетність до скандального будівництва на Струтинській, 13б у Рівногму (ВІДЕО)

Будівництво знесуть чи продовжать? Зокрема, мова йде про скандальну 11-поверхівку по вулиці Струтинської, 13б. Нагадаємо, що її будує фірма «Рівненський молодіжний жилий комплекс». Управління обласного ДАБІ визнало цей об’єкт  незаконним і скасувало їм декларацію про початок будівельних робіт. Таким чином, МЖК оскаржує дії останніх у Рівненському окружному адміністративному суді. Розгляд справи триває.

Бути чи не бути будівництву по вулиці Струтинської, 13б. Нагадаємо, що там поряд із чотирьохповерховим будинком почали зводити будівлю аж на 6 поверхів вищу. Місцеві мешканці почали обурюватися, оскільки їх запевняли, що там будуть будуватися лише малоповерхові споруди. Після неодноразових скарг, звернень та пікетів обласне ДАБІ таки скасувало забудовнику дозвіл на зведення 11-поверхівки.

Олександр Воробюк, представник відповідача:

- В перу чергу, слід зазначити, що витребувано нами на підставі листів від всіх інженерних служб міста: Обленерго, Рівнегазу, водоканалу. І, відповідно, від Обленерго листи, де, зокрема, ці служби зазначають, що технічні умови на розроблення проектної документації будівництва даного житлового будинку такими службами не видавалися. Ці технічні умови видані після того, коли замовник затвердив проектну документацію. Відповідно, у розумінні вимог законодавства, ці технічні умови мають бути до розроблення проектної документації.

Таким чином, забудовник вирішив оскаржити дії обласного ДАБІ у суді, оскільки, вважають, інспектори не мали права скасовувати подану ними декларацію про початок будівельних робіт. Та представники відповідача переконані, вчинили правильно, адже у забудовника навіть відсутня проектна документація. Позивачі ж у свою чергу стверджують протилежне. Зокрема, що головним інженером їхнього будівництва є Ігор Осадчий, який разом з тим являється керівником підприємства «Техноком». Саме він розробляв проектну документацію та здійснював авторський нагляд. Втім, Ігор Осадчий в якості свідка у суді заприсягнувся, що ця інформація не відповідає дійсності.

Ігор Осадчий, свідок, керівник підприємства «Техноком»:

- В дійсності, по цьому будинку мною було розроблено тільки містобудівні розрахунки для отримання містобудівних умов та деякі графічні матеріали на прохання мого знайомого, який має якесь відношення до цього будівництва. Робочого проекту я не розробляв і не є генпідрядником проектування по даному об’єкту.

Як підтвердження цьому суду було надано оригінал листа, в якому зазначається, що Ігор Осадчий не був розробником проекту скандального будівництва по вулиці Струтинській, 13б та не здійснював авторський нагляд.

Олександр Воробюк, представник відповідача:

- На виконання усної ухвали суду надаємо оригінал листа Осадчого Ігоря від 22.02.16, який, відповідно, надавався Осадчим і який суд витребовував.

Оскільки, на певних документах, які у суді були представлені як доказ, є підписи, які за переконанням позивачів, належать саме Ігорю Осадчому, суддя Рівненського окружного адміністративного суду призначив почеркознавчу експертизу. Оскільки, сам Ігор Осадчий каже, що жодних угод із забудовником не підписував.

Переглядів: 1146
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту

http://remont24pro.ru/ оnwash ремонт стиральных машин все отзывы.