Рівненчанин, який дивом вижив та переніс 11 операцій, потребує допомоги (ВІДЕО)

Рівненчанин, який дивом вижив та переніс 11 операцій, потребує допомоги (ВІДЕО)

Шансів на життя йому не давав ніхто. 23-річний  житель Рівненщини Андрій Барабаш потрапив у страшну біду: коли допомагав сусідові молотити сою, його тіло засмоктав комбайн. Чоловікові відірвало ногу і понівечило статеві органи. Нині вже минуло півтора роки з моменту трагедії.  

Довгий шлях до одужання. 23-річний Андрій Барабаш пережив уже 11 операцій. Його історія нагадує страшний трилер. Півтора роки тому він просто допомагав сусідові молотити сою і чистити комбайн, послизнувся, його затягнуло у бункер.

Андрій Барабаш, постраждалий:

- Відірвало ногу, вирвало машонку зі статевими органами, розрізало живіт у 4 місцях, руку і два пальці, ззаду голову. Коли чоловік вимкнув шнек, в мене нога трималася на шкірі і на два оберти була намотана на шнек.

Андрій розповідає, доки доправляли його в реанімацію із села Заріцьк у Рівне, потрапили в ДТП. Втрата часу і крові була катастрофічно великою. Лікарі шансів на життя не давали. Але він переборов труднощі і вижив, Позаду вже 11 операцій, в тому числі і встановлення  цистостоми, трубки   сечового катетера.   

Андрій Барабаш, постраждалий:

- На даний момент має бути ще 6 операцій. Це, якщо успішно. Зараз – найголовніша: по статевих органах. В Україні її не проводять, тільки в Німеччині. Вона коштує 60 тисяч євро.

Такої суми у родини немає. Андрій працювати не може, пенсії не вистачає навіть на медикаменти. Підтримкою йому нині слугує дружина Анна. Разом пара майже рік. Історія їх кохання вражає.

Андрій та Анна:

- Випадково зустрілися. Він приїхав мотоциклом до магазину до нас. Всі були в шоці: костилі прив’язані до мотоцикла і він ганяє. Так він на каву поїздив, може, тижні три і ми почали жити разом.  

- З дружиною мені дуже пощастило, я взагалі не думав, що є такі жінки. В мене, коли сталася травма, думав, що життя продовжується, буду жити, але, чи комусь буду потрібен, але зустрівся, знайшов ,покохав.

Нині Андрій та Анна живуть разом із донечкою Валерією, від попереднього шлюбу дружини, ще одна донька навідується до тата в гості. Разом вони навчилися дбати один про одного, співпереживати, наповнені болем, хвилини і свято вірити в те, що мрії колись таки здійсняться.

Андрій та Анна

- Вилікуватися. Хочу мати повноцінну сімю, хочу ще дітей, хочу прогулятися з дружиною за руку, хоча б з протезом. Але для цього всього треба пережити декілька операцій і треба велика сума коштів.

Здійснити мрію Андрія та Анни можна разом. Ще одним кроком до одужання стане операція в Німеччині. На все про все потрібно 60 тисяч євро. Ясна річ, сума для родини не підйомка. Тому кожен може долучитися до доброї справи. Номер рахунку в банку матері Андрія ви бачите на екрані.

Номер рахунку:  4149 – 4378 – 6315 - 6673 Юлія Левченко, мама.

Номер телефону Андрія:  +380987325626.

Переглядів: 1589
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту