Міські обранці розприділили 60 мільйонів гривень перевиконаного бюджету (ВІДЕО)

Міські обранці розприділили 60 мільйонів гривень перевиконаного бюджету (ВІДЕО)

Житло для молодят, облаштування вулиці Поштова та тривалі суперечки щодо змін у бюджеті міста. Саме такими були ключові питання, які розглянули міські обранці на черговому засіданні Рівнеради. 

Допомогти молодій сім’ї.  Відтак із проханням вирішити квартирне питання до міських обранців звернулися молодята Уляна та Юрій Островські. Нагадаємо обоє вони сироти і мають першу групу інвалідності. Незважаючи на вади здоров’я Юрій працює, але самостійно зібрати кошти аби придати квартиру з усіма зручностями, чоловік звичайно не в змозі.

Алла Рабійчук, голова правління громадської організації  «Бог, робота і здоров’я»:

- Юра на власні кошти винаймає квартиру, працює в Інтернеті. Він дуже багато допомагає людям безкоштовно. Він як юрист - професіонал. По факту, їм нема де жити.

Зважаючи на такі обставини і фізичний стан подружжя Островських, міські обранці пообіцяли допомогти їм і на наступну сесію дати відповідь.  Також просили депутатів приділити увагу вулиці Поштовій та покращити її стан.  

Любов Чичук, рівнянка:

- Сьогодні наша вулиця Поштова, знаходиться дуже у занедбаному стані, ми проводимо щороку їх свято. Тому я дуже прошу зробити цю вулицю історичною, щоб вклали її бруківкою, дуже вас прошу.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Ми будемо через місяць ділити наступний перевиконання бюджету , а в цьому змінити цифри будинку тобто пофарбувати девятий. Цей рік відсвяткуємо, а на осінь зробимо цю вулицю нормальною.

Одним із чи не найболючіших питань цієї сесії видалися зміни до бюджету. Одні депутати стверджували, що не встигли детально ознайомитися із усіма поправками, тому вважають, не варто приймати поспішні рішення. Інші -навпаки.

Микола Бляшин, депутат Рівнеради:

- Бюджетна комісія бачила його в четвер. Сьогодні зранку було засідання, депутати бачили текст без правок, кожен депутат має свої права. Тому позиція фракції «Самопоміч» - відкласти питання, дати можливість почитати і тоді голосувати.

Сергій Паладійчук, секретар Рівнеради:

- Самі того не знаєте, що сказали не правду, адже вперше у 3-4 травня. Хіба що вас не було на засіданні, це інше питання. Тому що депутат повинен працювати у тих зобов’язаннях, які на себе бере.

В результаті, 60 мільйонів гривень перевиконаного бюджету були розділені на різні галузі. Гроші, зокрема, виділили на капремонт ліфтів у дитячій поліклініці №3 та придбання меблів медичного призначення для міської дитячої лікарні;  експертизу технічного стану незавершеної будівлі дитсадка на Коновальця, 16 та капремонти дитсадків № 46 і 39, та інші витрати.

Переглядів: 542
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту