Чому на Рівненському залізничному вокзалі загострена криміногенна ситуація? (ВІДЕО)

Чому на Рівненському залізничному вокзалі загострена криміногенна ситуація? (ВІДЕО)

Про криміногенну ситуацію на залізничному вокзалі, дитячі садочки у місті і таємничий паркан, який з’явився на Кавказькій - говорили сьогодні на Рівненському міськвиконкомі.

На залізничному вокзалі небезпечно, бо деякі заклади працюють там вночі, безперешкодно розливаючи алкоголь. Такий висновок зробила спеціально створена комісія з числа міських обранців. Свої пропозиції озвучують як рекомендації.

Мар’ян Года, депутат Рівнеради:

- З метою покращення криміногенної ситуації рекомендувати, обмежити режим роботи, каже, «Дорожнє» до 23 години. Ліквідований лінійний відділ міліції на вокзалі і ситуація погіршилася.

Та власник закладу навпаки нарікає, після звернень активістів, вони тепер потерпають від надмірної уваги поліції.

Йосип Фурс, власник кафе:

- Вони у вересні місяці приїжджали тричі закривати кафе, без постанов, виганяли людей. Бармен потребував постанову, рішення. Нічого немає, просто виганяли людей з кафе. Мені вже говорили: «Давай, йди домовляйся». Я, особисто, піймаю вашого бармена, коли він буде продавати розведений спирт.

- Хай Бог боронить, я закрию кафе.

- Тільки чистий, не видумайте. Сміх.

І якщо кафе та «наливайок» у місті вистачає, то дитячих садочків - ні.  Ще одне питання, яке обговорили охоплення позашкільною освітою. Нині заклади у місті перевантажені, зізнається очільник управління освіти, саме тому у планах розширити кількість місць. Міська влада планує відновити роботу трьох садочків. Це на вулицях Коновальця, Дубенській  та Соборній.

Василь Харковець, начальник управління освіти м. Рівне:

- На сьогодні вже зверстана документація, пройдена експертиза, стосовно відновлення ДНЗ «Вишенька» по Соборній. Виділені перші кошти, оголошуємо тендер. Вартість - 12 мілйьонів гривень . Шість груп.

Та 10 садочків, які колись обслуговували місто, вже, наразі, не повернути, констатує Володимир Хомко.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- 10 садочків продали, профукали, перевили і так далі. І от дитячий садочок «Престиж» - це дитячий садочок із напівпустою школою. Там зробили садочок для елітарних дітей і «язикатих активістів» і хочуть, щоб ми там все робили. Буде зроблена, але спочатку на Коновальця для простих дітей, а потім «Престиж» для багатих дітей.

Засідання ж виконкому закінчилося  жвавими суперечками міського голови і начальника обласного ДАБІ. Обговорювали паркан, який зненацька з’явився на Кавказькій, біля "Рівнеагропроекту". Хто насправді має право знести цю споруду - питання лишається відкритим. У ДАБІ констатують, що паркан встановлено незаконно і документ, а саме ескізний проект, який було пред’явлено представниками підприємця, не надає жодного права на проведення там будівельних робіт.

Переглядів: 773
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту