+380673870816 +380673870816

Кубок Рівненщини з баскетболу на призи голови обласної ради виборов сарненський "Маяк"

У Тинному, що на Сарненщині, впродовж двох днів тривали поєдинки Кубка Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд на призи голови обласної ради Миколи Драганчука. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Участь у змаганнях брали чотири баскетбольні колективи. Згідно з жеребкуванням у першій грі зустрілися «БК «Маяк» Сарни та БК «Здолбунів» (рахунок - 76:50). У другому півфіналі зіграли БК «АМР-Транс» і БК «Водник» м. Рівне (88:58).

Наступного дня в боротьбі за третє місце з рахунком 64:50 БК «Водник» переміг БК «Здолбунів». А першість у фіналі виборов «БК «Маяк», який з результатом 73:55 обіграв БК «АМР-Транс», до складу якого увійшли більшість гравців команди «Пульсар».

Переможця та призерів Кубку голова обласної ради Микола Драганчук відзначив грамотами, медалями та кубками.