Шведа, який заблукав у Рівному, розшукали міліціонери

До міліції 10 червня звернулася 23-річна рівнянка, адміністратор готелю "Мир", що напередодні близько 22 години пішов погуляти містом 37-річний громадянин Королівства Швеції Крістіан Чивіберг, який і не повернувся у номер наступного дня. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

До України група вболівальників зі Швеції прибула 9 червня через митний перехід "Ягодин", що на Волині, на двох автобусах "Мерседес". Тридцять п’ять іноземців поселилися у готелі "Мир", аби наступного дня виїхати до Києва на матч "Україна-Швеція". Ввечері по приїзду з 22 до 23 години Крістіан Чивіберг відпочивав разом із товаришами у кафе "Панама", звідки пішов у невідомому напрямку.

Про зникнення шведа було негайно проінформовано увесь особовий склад міліції. В ході проведення оперативно-розшукових заходів місцезнаходження вболівальника вдалось встановити. Близько 13 години 10 червня шведа знайшли поблизу автовокзалу по вулиці Київській у Рівному. Жодних злочинів стосовно іноземця не вчинено. Крістіан Чивіберг о 13.50 у складі групи вболівальників благополучно виїхав до столиці.

Після від’їзду вдячний швед залишив у міліції подяку за те, що його розшукали. Як з’ясувалось, посидівши у кафе іноземець вийшов звідти і заблукав.


NS_1206011_Shved по sferadesigner

Переглядів: 1146
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту