Тиждень в АТО. Доцент факультету журналістики Андрій Смусь відвідав прифронтові села (ФОТО)

Тиждень в АТО. Доцент факультету журналістики  Андрій Смусь відвідав прифронтові села (ФОТО)

З 24 по 29 квітня доцент факультету журналістики Андрій Смусь, у складі міжнародної місії «ОМ», перебував в зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу до поїздки у повному складі долучились представники Рівненської Міжцерковної Ради. Волонтери разом зі священиками та журналістами відвідали прифронтові населені пункти (Майорськ, Світлодарськ, Зайцеве, Рубіжне, Кудряшівку, Луганське, Бахмут, побували у військовому шпиталі Сєвєродонєцка). Об’єднавши свої зусилля з представниками мережі  волонтерських організацій Сходу, спільно вдалося охопити значну кількість цивільного населення продуктами харчування, теплим одягом, засобами гігієни тощо.

Окремо, на передових позиціях виконували свою роботу і військові капелани.

Це вже не перша моя поїздка на Схід у складі такої потужної команди. Як і минулого разу, так і тепер основним моїм завданням була зйомка та підготовка телевізійного англомовного репортажу  для представників міжнародних благодійних фондів та місій, аби ті звернули увагу на проблеми Донбасу. А тут їх вистачає: наприклад у значній частині Зайцевого та селищі Жованка майже рік відсутнє електропостачання, практично щодня нищаться будівлі та руйнуються, нажиті  працею оселі українців, у прифронтових селах майже не працюють крамниці. Тому, щодня, ризикуючи своїм життям, вздовж лінії фронту волонтери доставляють людям товари першої необхідності. Дуже хочу сподіватись, що моя робота допоможе світу подивитись інакше на цю війну та принести в Україну довгоочікуваний мир, - зазначив Андрій Смусь.

Окрім того, як розповів пан Смусь, дана поїздка - це ще і  унікальні гігабайти знятого відео, котре неодмінно знадобиться йому під час занять зі студентами-журналістами на лабораторних з «Телевиробництва».

Переглядів: 527
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту