Довідку про відсутність податкового боргу можна отримати електронною поштою

За словами голови Державної податкової служби України Олександра Клименка, у запиті, що формується відповідно до електронного формату (J1300301) та надсилається до "Інформаційного порталу органів ДПС України", платнику податків необхідно зазначити спосіб отримання Довідки (електронний чи письмовий). Про це повідомив прес-центр Державної податкової служби.
    У залежності від вибору способу отримання Довідки платнику податків, який не має заборгованості з того чи іншого податку або збору, засобами електронного зв’язку надсилається Довідка в електронному вигляді (J1400301) або інформаційне повідомлення у вигляді квитанції від інспектора ОДПС про стан розгляду Довідки за місцем обліку.  
    Нагадаємо, наприкінці січня 2012 року Державна податкова служба виступила з ініціативою про скорочення термінів видачі 12 адміністративних довідок та скасування кількох таких документів. Мінфін підтримав податківців. Згодом терміни видачі деяких довідок були скорочені вдвічі. Обидва відомства пообіцяли продовжили роботу щодо підвищення якості надання адміністративних послуг.

Переглядів: 1163
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту