Рівнянам презентували книгу про Чорнобиль

Рівнянам презентували книгу про Чорнобиль

У комунальному закладі «Рівненська обласна наукова медична бібліотека» Рівненської обласної ради відбулась презентація книги «Рівненщина та Чорнобильська аварія. 30 років потому». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Автори книги: Олександр Комов – лікар-гігієніст-радіолог, ліквідатор на Чорнобільській АЕС та Ігор Гущук – доцент кафедри психології та педагогіки НУ «Острозька академія», радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, заступник керівника ГО «Українська асоціація громадського здоров’я».

Відкрив презентацію керівник ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Сафонов. Він підкреслив важливість видання книги, адже йдеться про населення, яке мешкає на радіаційно забрудненій території області та отримало дози зовнішнього і внутрішнього опромінення.

Олександр Комов сам був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У своєму виступі він акцентував увагу на питаннях вивчення негативного впливу радіації на навколишнє середовище. Він навів дані досліджень, доступ до яких був обмежений для пересічених громадян.

Переглядів: 495
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту