Рівне чекають насичені вихідні (ВІДЕО)

Рівне чекають насичені вихідні (ВІДЕО)

Насичені вихідні. У суботу, 29 квітня, поблизу Рівного відбудеться велоквест «Лісове селфі», а також відкриття «Стежки кохання». Організатори мають на меті обєднати чимало любителів природи та активного велосипедного відпочинку.

Рівнян запрошують на «Лісове селфі». Вже цієї суботи, неподалік Рівного, відбудеться велоквест . На любителів двохколісного транспорту очікують цікаві завдання та призи. Зокрема, впродовж кількох годин учасники заходу шукатимуть орієнтири-символи, яких буде близько трьох десятків. Біля кожного команда повинна зробити селфі. 

Віктор Войтович, співорганізатор велоквесту «Лісове селфі»:

- Якщо люди блукати не будуть, ми орієнтуємось на 15 кілометрів. Це досить нормально і для дітей, і для дорослих. «Лісове селфі», тому що на фоні орієнтиру, тобто, грубо кажучи, зробити селфі.

Участь у заході можуть брати як початківці, так і більш досвічені велосипедисти. Для цього учасники повинні зареєструватись та зробити грошовий внесок у розмірі від 20 до 40 гривень з особи.

Юрій Ойцюсь, організатор велоквесту «Лісове селфі», голова ГО «Спілка велосипедистів Рівного»:

Велоквести розраховані на людей, велосипедистів середнього рівнів та любителів. Ми знайшли цю локацію, вона компактна, недалеко від міста. Зараз вже можна проводити на ній змагання, вона досить цікава.

Проходитиме велоквест на новоствореній «Стежці кохання», яка розташована у лісовому масиві між селами Забороль та Ремель Рівненського району.

Микола Гапончук, співорганізатор велоквесту «Лісове селфі», голова правління СТ «Західний»:

- Ця стежка дуже зручна для пересічних громадян, сівши на транспорт, можна вийти біля Ремля, вона закінчується на дачному масиві. Тобто, є така зручність для туристів і для велолюбителів.

Зауважимо, що реєстрація учасників на старті велоквесту розпочнеться об 11:00. Офіційне відкриття «Стежки кохання» - о 12:00. Сам велоквест стартує о 12:30. Більш детальну інформацію можна дізнатися в соцмережі Фейсбук на сторінці «Лісове селфі».

Переглядів: 819
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту