Іноземні уболівальники знаходяться під пильним оком своїх поліцейських

На час проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 до України завітали численні делегації поліцейських з країн-учасниць турніру. Приїзд іноземних колег зумовлений наданням практичної допомоги вітчизняним правоохоронцям. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
    Окрім того, що закордонні поліцейські працюють у Міжнародному центрі поліцейського співробітництва, вони знаходяться безпосередньо у середовищі своїх уболівальників та проводять з ними профілактичні бесіди. Зокрема, до компетенції поліцейських входить зустріч вболівальників своєї країни в аеропортах та на вокзалах, відвідування місць їхнього проживання (готелі, наметові містечка, кемпінги тощо) та місць відпочинку. Окрім цього вони спостерігають за своїми громадянами на стадіонах та у фан-зонах під час матчу. 
    У разі потреби поліцейські проводять співбесіду та виступають у ролі перекладачів для вирішення конфліктних ситуацій, якщо такі виникнуть. Що ж до повноважень членів таких делегацій, то вони виступають виключно у якості експертів. Іноземних поліцейських супроводжують представники української міліції.  
     Наразі в Україні працюють поліцейські зі Швеції, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Росії, Данії, Франції та Великобританії. Усього близько 80 чоловік.

Переглядів: 1224
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту